اطلاعیه

با توجه به سیاست های ارزی اخیر دولت محترم جمهوری اسلامی ایران ، سان اکس پی به اطلاع می رساند که این مجموعه هیچگونه نقل و انتقالات ارز در داخل کشور و یا از ایران به کشور های دیگر را نداشته و ندارد و کلیه فعالیت های وب سایت منجمله فعالیت های مربوط به خرید های اینترنتی و پرداخت های آنلاین ( ثبت نام دانشگاه ها ، تافل ، و … ) از طریق منابع ارزی خارجی شخصی سان اکس پی انجام می گردد.
همچنین اعلام می داریم این وب سایت و کلیه زیر مجموعه های آن هیچگونه مبادله ارزی از مشتریان بابت خدمات مشروح در وب سایت معذور می باشد

قوانین و مقررات

1. هرگونه تراکنشی که توسط کاربر در سایت صورت می گیرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد ار حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود در سایت Sunexpay استفاده کند و در صورت مشاهده مبلغ واریزی توسط Sunexpay بلوکه خواهد شد.

2. سفارشات باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت کند غیر قانونی می باشد.

3. Sunexpay حق خود می داند هر زمان که نیاز بود از کاربر مدارک شناسایی لازم ( کارت ملی ، شناسنامه ، تلفن ثابت ، قبض تلفن ، آدرس و … ) را جهت احراز هویت مطالبه نماید و در صورت عدم همکاری از طرف کاربر مبلغ واریزی را بلوکه کرده و دسترسی کاربر را مسدود کند.

4. کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش ” نکات قوانین و مقررات ” و یا توضیحات مربوطه به هر سرویس را به طور کامل مطالعه نماید.

5. درصورتی که سفارشی به صورت ناقص ثبت شود و یا مشکلی در انجام آن سفارش باشد موضوع از طریق ایمیل/تلفن به کاربر اطلاع داده می شود و کاربر موظف است طی بازه 24 ساعت موضوع را رسیدگی کرده و پاسخ دهد.

6.در صورتیکه پس از انجام پرداخت به هر دلیلی آن پرداخت برگشت زده شود و یا مشکل از سمت مقصد باشد ، مبلغ بازگشتی پس از کسر ۷ درصد کارمزد و سایر هزینه های احتمالی پس از گذشت یک هفته به مشتری عودت داده می شود. در این حالت کاربر میتواند معادل دلاری خود را تقاضا کند و یا بصورت ریالی درخواست برگشت دهد که در این حالت دلار به نرخ خرید سایت با کاربر محاسبه می شود.

7.انجام درخواستهای پرداختی که از طریق سایت ارسال می شوند، حداقل از یک ساعت تا حداکثر ۴۸ ساعت (با توجه به نوع پرداخت و سرویس مربوطه وعدم برخورد با روزهای تعطیل ) به طول خواهد انجامید.

8.مشتری موظف میباشد تا قبل از خرید ، هرگونه توقعی که از سرویس دارد را با پشتیبانی هماهنگ نماید و از وجود یا عدم وجود آن مطمئن شود. به همین دلیل پس از ارسال سفارش ، تمام مسئولیتها به عهده مشتری خواهد بود و ما هیچ عذری را نخواهیم پذیرفت.

9.ارسال دلار به حساب پیپال منوط به معتبر بودن و وریفای بودن حساب مقصد می باشد و مشتری وظیفه دارد قبل از ارسال فرم از این مورد اطمینان حاصل کند ، در غیر این صورت مسئولیت عواقب آن به عهده مشتری میباشد و در صورت برگشت پول یا سایر مشکلات احتمالی مشتری هیچ حقی برای باز پس گیری وجه خود ندارد.

10.کاربر وظیفه دارد قبل از ثبت سفارش از صحت اعتبار شرکت و یا شخصی که میخواهد برای او مبلغی شارژ کند مطمئن گردد، در غیر اینصورت مسئولیت عواقب آن بعهده کاربر میباشد و هیچ حقی برای بازپس گیری وجه خود ندارد، و Sunexpay هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

11.پس از ثبت سفارش ، کاربر تا حداکثر ۵ دقیقه مهلت دارد تا ما را در جریان انصراف خود قرار دهد. و پس از گذشت این زمان در صورت انجام سفارش، کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.

12.کاربر بایستی قبل از ارسال درخواست خود از مبلغ دقیق سایت مقصد اطمینان حاصل نماید. در صورتیکه پس از پرداخت مبلغ توسط ما، این مبلغ بیش از مقدار ارسالی توسط مشتری باشد ، مشتری موظف است تا مابقی آن را با توجه به قیمت روز موجود در فرم مربوطه به ما پرداخت نماید و تا آن زمان ما بعنوان پرداخت کننده میبایست از ارسال سرویس مورد نظر و یا ارائه مجدد هر سرویسی تا تسویه حساب نهائی اجتناب نمائیم.

13.مشتری وظیفه دارد تا قبل از ثبت سفارش از صحت اطلاعات مهمی نظیر میزان مبلغ پرداختی ، اطلاعات پرداخت و … اطمینان کامل حاصل کند، در غیر اینصورت هیچ راه برگشتی وجود نخواهد داشت و تمام عواقب آن به عهده مشتری میباشد، که بازگشت هزینه به مشتری مشمول قوانین بازگشتی ما + سایت سرویس دهنده میباشد.

14.هنگامی که کاربر سفارشی را در سایت Sunexpay ثبت می کند بیانگر این است که وی تمام قوانین و مقررات را مطالعه کرده و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد.

15.هنگامی که کاربر سفارشی را در سایت Sunexpay ثبت می کند در هنگام واریز مبلغ ریالی تنها به حساب های ریالی معرفی شده در وبسایت بایستی واریز کند که این حساب ها در لینک معرفی شماره حساب ها و نیز در پنل قسمت کارت به کارت قابل رویت میباشد، هر گونه واریز به حسابهایی غیر از این حساب ها مسئولیت ناشی از واریز بر عهده واریز کننده است و سایت Sunexpay  هیچ عذر و بهانه ای نمیپذیرد و مسئولیتی در این مورد ندارد.

16.هرگونه برقراری ارتباط بجز راههای ارتباطی معرفی شده در قسمت تماس با ما از مجموعه Sunexpay نمیباشد و مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر است.

17.هرگونه واریزی به حساب های ریالی و ارزی سایت Sunexpay که موجب بروز مشکل در حساب گردد یا در حین انجام سفارش حساب های مجموعه به مشکلاتی از جمله مسدودی ، مسدودی موقت و … برخورد کند، سایت Sunexpay حق مسلم خود میداند که کاربر همکاری لازم را انجام دهد و نیز تا رفع مسدودی حساب صبور بوده تا در زمان مناسب کاربر به حق خود برسد ، در مدت مذکور کاربر حق هر گونه اعتراضی را به مراجع قانونی از خود سلب میکند و در بازه مذکور سایت Sunexpay تمام تلاش خود را در جهت حل مشکل به کار خواهد بست.

توجه مهم: سایت Sunexpay در صورت بروز مشکلات در زمان فوق الذکر مسئولیت عودت وجه را ندارد و تنها در زمان رفع مشکل مسئولیت عودت وجه را بر عهده خواهد داشت.

18.سایت Sunexpay حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد ، هرچند این تغییرات از طریق ایمیل یا درج خبر در سایت به اطلاع کاربران خواهد رسید.

×