حواله به کره جنوبی
حواله به کره جنوبی
حواله به کره جنوبی

ارسال حواله به کره جنوبی

 

حواله به کره جنوبی – ارسال وون به سئول – حواله بانکی به سئول – حواله بانکی به کره جنوبی – ارسال حواله به حساب شخصی  – ارسال حواله به حساب شرکتی – پرداخت وون به دانشگاه کره جنوبی -پرداخت وون به سئول – حواله وسترن یونیون به سئول – حواله فوری و کم کارمزد

حواله به کره جنوبی

کره جنوبی با نام رسمی جمهوری کره نیز شناخته می شود در بخش جنوبی شبه جزیره کره در شرق آسیا قرار دارد .

پایتخت کره جنوبی شهر سئول می باشد و یک شهر مدرن صنعتی می باشد که 10 میلیون جمعیت دارد .

جمعیت کل کشور  51/709/098 نفر دارد .

حواله به کره جنوبی – ارسال وون به سئول – حواله بانکی به سئول – حواله بانکی به کره جنوبی – ارسال حواله به حساب شخصی  – ارسال حواله به حساب شرکتی – پرداخت وون به دانشگاه کره جنوبی -پرداخت وون به سئول – حواله وسترن یونیون به سئول – حواله فوری و کم کارمزد

مشاوره انواع روش های حواله به کره جنوبی

در این روش حواله بصورت داخلی به حساب بانکی شخص یا شرکت مورد نظر شما از داخل کشور کره جنوبی انجام می گیرد و بدین ترتیب امکان مسدود شدن ، معلق ماندن، یا اعمال هرگونه قانون از طرف بانک ها و سازمان های نظارت بر کنترل دارایی های خارجی، برای حواله شما امکان پذیر نمی باشد.

در این روش ارسال کننده مشخصات حساب بانکی مقصد را به سان اکس پی معرفی می کند و شرکت حساب بانکی را استعلام می کند تا پول برگشت نشود،پس از استعلام نرخ و کارمزد برای حواله مشخص می شود و پس از تسویه مبلغ حواله بصورت بانکی انجام می شود .

 وسترن یونیون یکی از روش های ساده و سریع می باشد که برای انتقال فوری پول به کره جنوبی از طریق وسترن یونیون شما نیازی به حساب بانکی بین المللی،ندارید.

اگر شما درآمد ارزی از طریق کشور کره جنوبی داشته باشید sunexpay می تواند درآمد ارزی دلاری یا درآمد ارزی وون از کره جنوبی را نقد کند.

حواله ریا همانند وسترن یونیون یکی از روش های ساده و سریع برای انتقال ارز می باشد که به شما امکان ارسال و دریافت را بدون نیاز به حساب بانکی بین المللی فراهم می کند.

sunexpay می تواند حواله شما را با سیستم ریا به کشور کره جنوبی به شهر های سئول و … را با کمترین کارمزد به صورت فوری انجام دهد.

سوئیفت یک جامعه جهانی ارتباطی بین بانکی میباشدکه در سال 1973 میلادی توسط 239 بانک اروپایی و آمریکای شمالی راه اندازی شد.

هدف از ایجاد سوئیفت جایگزین کردن روش استاندارد شده جهانی پولی به جای روشهای غیر استاندارد کاغذی و یا ارتباطی ازطریق Telex در سطح بین المللی میباشد.

انواع بانک های کره جنوبی
بوسان بانک  photo
BUSAN bank

بوسان بانک

دئگو بانک کره photo
DAEGU bank

دئگو بانک کره

ووری بانک photo
woori bank

ووری بانک

بانک توسعه کره photo
KDB bank

بانک توسعه کره

رایج ترین حواله های کره جنوبی
  • حواله داخلی
  • حواله وسترن یونیون
  • حواله با سیستم ریا
  • حواله بانکی
  • حواله اکسپرس مانی
  • حواله سوئیفت
مراحل ارسال حواله

ثبت سفارش ابتدا در داخل پنل ثبت سفارش کنید.

محاسبه قیمت با وارد کردن مبلغ حواله می توانید از قیمت و کارمزد ارسالی آگاه شوید.

صدور فاکتور صدور فاکتور و پرداخت

رسید پرداختی تقدیم رسید پرداختی توسط sunexpay
حواله داخلی
60%
حواله وسترن یونیون
90%
حواله با سیستم ریا
85%
حواله بانکی
75%
حواله اکسپرس مانی
50%
حواله سوئیفت
60%
مراحل دریافت حواله

ارتباط با مشاوران تماس با کارشناس حواله از طریق واتساپ به شماره ی: 09024840408

دریافت شماره حساب ارزی کارشناس حواله مشخصات حساب ارزی را در اختیار شما قرار می دهد.

واریز به حساب ارزی مبلغ ارزی توسط شما به حساب معرفی شده واریز می گردد.

تسویه حساب بعد از دریافت مبلغ ارزی مبلغ ریالی به حساب معرفی شده از سوی شما واریز می گردد
سوالات متداول

نرخ های خرید سان اکس پی به چه صورتی است ؟

نرخ های خرید سان اکس پی از شما بصورت 400 تومان زیر قیمت صرافی ملی می باشد.

کد سوئیفت چیست ؟

کد سوئیفت کد شناسه بانک است که مشخص کننده بانک و کشور مقصد می باشد .

Routing Number چیست ؟

Routing Numebr عددی ۹ رقمی است که در بانک های امریکایی به کار میرود. این عدد نشان دهنده بانک افتتاح حساب کننده یا موسسه مالی است که حساب بانکی در آن باز شده است.

برخی بانک ها یا موسسات در امریکا ممکن است چند Routing Numebr جداگانه داشته باشند که از هر کدام برای یک سرویس استفاده میکنند.

حواله داخلی به چه شکلی است ؟

در این روش حواله بصورت داخلی به حساب بانکی شخص یا شرکت مورد نظر شما از داخل کشور ژاپن انجام می گیرد و بدین ترتیب امکان مسدود شدن ، معلق ماندن، یا اعمال هرگونه قانون از طرف بانک ها و سازمان های نظارت بر کنترل دارایی های خارجی، برای حواله شما امکان پذیر نمی باشد.

آیا امکان انصراف از حواله پس از تایید مشتری وجود دارد ؟

از آنجایی که معاملات در صرافی به صورت خرید و فروش همزمان انجام می شود، پس از دریافت درخواست از سمت مشتری و تأیید آن، حواله قابل کنسل کردن نمی باشد.

حواله با وسترن یونیون به چه شکلی است ؟

از جمله مزایای شرکت وسترن یونیون این می باشد که شما می توانید بدون داشتن حساب بانکی در سراسر جهان مبالغی را ارسال و یادریافت کنید.

کارمزد انواع حواله را چگونه محاسبه می کنیم ؟

شما می توانید پس از ثبت نام در سایت سان اکس پی به داشبود سایت رفته و گزینه حواله خود را انتخاب کرده و مبلغ حواله را مشخص کنید سپس در پنل کارمزد حواله اتوماتیک برای شما محاسبه می شود.

کد MTCN چیست ؟

mtcn یک کد ده رقمی می باشد که به وسیله ی آن می توان

مبالغ وسترن یونیون را دریافت کرد

، سان اکس پی برای دریافت مبالغ شما به این کد نیاز دارد .

چطور به sunexpay اطمینان کنیم ؟

سان اکس پی با بیش از 7 سال سابقه ی مشاوره ی سرویس های تخصصی بین المللی با 3 شعبه فعال در ارومیه ، آنکارا ، استانبول بهترین و بروز ترین روش ها را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد و سان اکس پی دارای درگاه پرداخت مطمئن و مجوز های ملی مانند : نماد اعتماد الکترونیکی ،نماد اعتماد ساماندهی را دارا می باشد، که در زیر صفحه قرار دارد می توانید مطالعه کنید.

شبکه های اجتماعی
×